Našou tradičnou formou zimnej prípravy je aj pešia túra. Tento krát sme sa vybrali na blízke Sitno. Aby sme to mali trochu ťažie na chrbtoch sme poctivo niesli dýchacie prístroje.
    Foto
Pridané: 20.10.2019
fotoPožiar v Jednote - 15.11.2018

Zo stredy na štvrtok 15.11 vypukol v prevádzke Coop Jednota požiar. Naši členovia sa po zvolaní dostali k požiaru v ranných hodinách. Po príchode na miesto nám veliteľ zásahu vysvetlil aká je situácia a aké sú naše úlohy. Mali sme kontrolovať zhorenisko pokiaľ neprídu vyšetrovatelia vzniku požiaru. Zároveň dohášať miesta z ktorých by mohol vzniknúť ďalší požiar. Dve, alebo tri takéto miesta nás na určitý čas zamestnávali. Asi najviac zdroj požiaru, ktorý sme najprv nevedeli nájsť. Neskôr sme zistili, že vychádza z poza omietky na zateplenej časti plášťa budovy. Po dohasení sme daný priestor ešte nejaký čas kontrolovali. Niekedy okolo obeda, po príchode daných zložiek sme miesto požiaru opustili a informovali o tom zástupcov HaZZ i zamestnancov Coop Jednota.
    Foto
Pridané: 16.10.2018
fotoPlameň - H.Moravce 12.10.2018

Na jesennom kole Plameň v Hontianskych Moravcia sa predstavili dve družstva DHZ Krupina. Obe v kategórií staršie dievčatá. Viedli si úspešne staršie dievčatá skončili na druhom mieste a mladšie na mieste piatom.

Miesto konania: ihrisko MFK Strojár Krupina
Dátum a čas súťaže: 24. 6. 2018 o 13:00 hod.
Štartovné: 7 €
Povrch trate: tráva, okolie vykobercované
Meranie: elektronická časomiera (štart fotobunka)

Pravidlá súťaže
- súťaží sa podľa pravidel THHL

Registrácia poradia bude spustená 17.6.2018 o 21:00 hod na firesport.eu

Prvé tri miesta poháre, finančná odmena, prekonanie rekordu muži 50, ženy 30 eur.

plagát: tu
fotoImeľ nočná súťaž - 2.6.2018

Naša prvá nočná súťaž v tomto roku bola zároveň prvou nočnou pre Natáliu a Didu. Počas celej cesty na súťaž pršal hustý dážď. Našťastie počas súťaže nepadla ani kvapka a tak sme mohli bojovať o dobrý výsledok aj keď sme v poradí štartovali až na konci. Ako prvé sa predstavili dievčatá, ktoré dosiahli čas 18,15s. Natália po prvý krát strekla čas pod 18 sekúnd. S časom 17,91s sa stala najlepšou prúdničiarkou na súťaži. Chalani minulý rok na tejto súťaži sklamali a tak bol čas na reparát, ktorý sa aj podaril. Skončili na druhom mieste s časom 14,66s. Naša prvá nočná súťaž tak bola úspešná obe družstvá skončili v prvej trojke. Teraz budeme mať trochu prestávku a opäť sa na súťaži predstavíme doma v Krupine 24.6.2017. Na túto súťaž Vás samozrejme všetkých srdečne pozývame. Aby som nezabudol ďakujeme Alenke Čičovej za pomoc na prúde kde zaskočila za Veroniku.
  Foto Výsledky
fotoPP DHZ Hontianske Moravce - 2.6.2018

Pôvodne sme chceli ísť na previerky pripravenosti s dvoma družstvami, ale pri ženách sa nám v poslednej dobe nedarí vekovo zložiť družstvo. Navyše ak sa k tomu pridá nemoc je všetkému koniec. Na súťaži tak bolo iba družstvo mužov. Darilo sa im celkom dobre skončili sme na druhom mieste. Isto radšej by sme vyhrali, ale naša štafeta dlhodobo nie je taká dobrá, aby sa nám to podarilo. Útok sme mali síce najlepší, ale ani v jednej štafete sme to nedali bez trestných sekúnd a tak to na lepšie miesto nestačilo. Navyše sa nám pri druhom pokuse zasekol košik o skrutky, ktoré držali hrdlo na napúšťanie a tak sme svoj pokus nemohli dokončiť. Dostali sme možnosť opakovaného pokusu, ale pre pokoj ostatných družstiev sme ho nevyužili. Treba férovo priznať, že aj keby sme si polepšili na prvé miesto by nám to nestačilo. V štafete sme dosiahli čas 91,96s (5s trestných) v požiarnom útoku 18,43s.
fotoKandráčovci - Krupina 1.6.2018

Po športovej akcií na ktorej sme vypomáhali prišla akcia kultúrna. Konkrétne išlo o vystúpenie Kandráčovcov. Nakoľko u vystúpenie bol veľký záujem tento krát boli aj naše úlohy o trochu zložitejšie. Okrem výpomoci vo vnútri areálu sme vypomáhali aj na prístupových cestách, kde sme usmerňovali divákov.
    Foto
foto2.kolo THHL Branč - 26.5.2018

Druhé kolo už pre nás nebolo také úspešné ako kolo prvé. Presnejšie úspešné bolo iba pre dievčatá, ktoré opäť skončili na prvom mieste. tento krát dosiahli čas 18,34s. Veronika bola opäť najlepšia medzi prúdničiarkami s časom 17,47s. Chalani žiaľ pokazili oba svoje pokusy. S časom 22,46s skončili na 9.mieste. Škoda mužským družstvám sa v Branči nedarilo. Mohli sme si polepšiť a takto sme v ligovom hodnotení klesli. Bude to ešte ťažké ak chceme niečo tento rok dokázať. Ďakujeme Alanovi, ktorý zaskakoval za zraneného Michala a ospravedlňujeme sa, že sme mu ani raz do predu nepustili vodu z ktorej by sa dalo stretknúť niečo lepšie :)
foto1.kolo THHL Poľný Kesov - 19.5.2018

Prvé kolo THHL bolo pre nás úspešné. Oveľa úspešnejšie ako sme očakávali. V oboch družstvách sme mali novinky, ktoré sme v Poľnom Kesove prvý krát testovali na súťaži. Pri dievčatách to bola Natália a Dida a pri chalanoch nová mašina plus Jozef, ktorý sa po roku vrátil do družstva. V konečnom hodnotený skončili dievčatá na mieste prvom s časom 18,17s. Veronika bola najrýchlejšia prúdničiarka s časom 17,83s. Chalani skončili na mieste štvrtom s časom 14,06s. V rámci ligového hodnotenia boli na mieste druhom. Začiatok veľmi dobrý uvidíme ako to bude pokračovať počas roka.
fotoUkážka pre deti z MŠ Malinovského - 27.4.2018

Do tretice všetko dobré. Tento krát na futbalovom ihrisku sme v rovnakej zostave ako včera robili ukážku pre deti z materskej škôlky, ktorá je na ulici Malinovského.
    Foto
Pridané: 26.4.2018
fotoUkážka pre deti z MŠ I.Krasku - 26.4.2018

Druhá ukážka sa konala v priestoroch MŠ na I.Krasku. Tento krát sme už boli vo väčšom počte. Na ukážke vypomáhali Michal Ližbin, Marek Lutter, Jakub Pálka, Jakub Gimeš, Erik Dang Van a Ladislav Jakubička. Ako máte možnosť vidieť na fotkách deťom sa naša ukážka páčila.
  Video Foto
fotoUkážka pre deti zo sukr. MŠ - 24.4.2018

Tento rok sme ukážky pre deti z MŠ rozdelili do troch samostatných ukážok. Tú prvú absolvoval Peťo Vician s Erikom pre súkromnú MŠ.
    Foto
Pridané: 18.3.2018
fotoTaktické cvičenie - Pustý Hrad 17.03.2018

Nakoľko sa nám naše minulo týždňové cvičenie zapáčilo. Rovnako sme sa rozhodli, že k tomu niečo málo pridáme, aby to bola pre nás väčšia záťaž. Dohodli sme sa, že pôjdeme na pustý hrad. Z pôvodnej zostavy chýbal Milan, ktorý mal niečo v Nitre. I tento krát sme boli úspešní a trasu sme zvládli. Nakoľko i tento krát sme zistili, že máme rezervu musíme na budúce nájsť ešte väčšiu výzvu :).
  Video Foto
fotoTaktické cvičenie - Kalvária 10.03.2018

Náš veliteľ Erik Dang Van počas dlhej zimy pozeral rôzne videá na internete. Narazil aj na Bajine video zo zimnej prípravy s výstupom na Kalváriu. Zapáčilo sa mu to a po behu oslobodenia zorganizoval podobný výstup zameraný na preverenie kondície. Na danom taktickom cvičení sa okrem už spomenutého Erika zúčastnili aj Milan Kikinder, Jakub Pálka, Michal Ližbin a Ladislav Jakubička.

Video Foto
fotoBeh oslobodenia - Krupina 10.03.2018

Už po štvrtý krát naši členovia vypomáhali pri organizovaní behu oslobodenia. Konkrétne to boli Betka Dadová, Natália Pálková, Erik Dang Van, Michal Ližbin, Milan Kikinder, Peter Vician, Jakub Pálka a Ladislav Jakubička. Tak ako po minulé roky i teraz sme boli rozmiestnení na trati a pomáhali smerovať súťažiacich. Tento krát bolo našou úlohou aj upozorniť ich na prekážky na trati nakoľko na jeseň v meste opravovali vodovodné potrubie a tak na trati bolo veľa nerovností.